Ch0c0 | Alemin En Eglenceli Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ch0c0 | Alemin En Eglenceli Platformu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kupayı İstiyoruz

YazarMesaj
metalica_34
Co-Administrator
Co-Administrator
metalica_34

Kupayı İstiyoruz Empty
MesajKonu: Kupayı İstiyoruz   Kupayı İstiyoruz Icon_minitimeC.tesi Mart 15, 2008 7:34 am

Kura çekiminde Fenerbahçe'yi temsil eden asbaşkan Neşet Yalçın, en büyük hayallerinin, 21 Mayıs'ta Moskova'da final oynamak ve İstanbul'a kupayla dönmek olduğunu ifade etti.

‘Alışmamız gerek’
Asbaşkan Neşet Yalçın’dan iddialı sözler. Chelsea ile eşleşmeleri konusunda, “Bundan sonra kolay rakip yok. Vizyonumuzu genişletip, here sene yarı final, final hedefi koyuyorsak, böyle maçlara alışmamız gerek. Dünya kulübü olacaksak, bu takımlarla karşılaşacağız” diyen Yalçın, “Fenerbahçe olarak koyduğumuz hedefler var. Bu hedeflerin başında en azından çeyrek final vardı, gerçekleştirdik. Ama işimiz bitmedi. Yol uzun. Hedefimiz 21 Mayıs’ta Moskova’da olmak ve o kupayı alıp, İstanbul’a getirmek” açıklamasını yaptı.

Kupayı İstiyoruz 7_203310

Uslu: Finale gidebiliriz
Bir diğer asbaşkan Mahmut Uslu da, böyle giderse final oynayabileceklerini söyledi. Sevilla ile eşleştiklerinde, “Elersek, final oynarız” demiştim. Ben, buna inanıyorum. Buraya geldikten sonra Chelsea olmuş, başka bir takım olmuş bizim için birşey değiştirmiyor. Bütün Türkiye buna inanıyor. Buralara gelmek de kolay değil. Diğer taraftan da Manchester United geliyor. Böyle gidersek final oynayabiliriz” dedi. Uslu, Şükrü Saracoğlu Stadı’nda elde edecekleri galibiyetle tur şanslarının artacağını sözlerine ekledi.
Kısa...Kısa...

Görüşler... Görüşler... Görüşler

SEMİH ŞENTÜRK
Gol yememeliyiz
“Chelsea, sürekli tempolu oynuyor, maçı hiç bırakmıyor. İngiltere’ye İstanbul’daki ilk maçı gol yemeden kazanarak gidersek, turu geçeriz. Şükrü Saracoğlu, diğer rakiplerimiz gibi Chelsea için de cehennem olacaktır.”

UĞUR BORAL
İnancımız var
“Kuradan önce Chelsea’nin çıkacağını düşünüyordum. Diğer İngiliz takımları daha formda. İnancımız var ve elimizden geleni yapacağız. Rakip gibi bizim de tur geçme şansımız yüzde 50. İyi defans yaparsak, başarılı olmamamız için neden göremiyorum. İlk maçın sahamızda olması, bizim için avantaj olabilir. Artık dönülmez bir yoldayız. Avrupa’da oynama bilincine vardık.”

VOLKAN DEMİREL
Biz önemliyiz
“Önemli olan kiminle eşleştiğimiz değil, bizim neler yapacağımız. İngiliz futbolu, üst seviyede kuvvete dayalı ama biz de güçlü bir takımız. İlk maçı gol yemeden geçersek, İngiltere’ye avantajlı gideriz. Benim aklımdan M.United geçiyordu ama İngiliz takımları arasında olabilecek en iyi rakibi çektik.”

Kupayı İstiyoruz
1 sayfadaki 1 sayfası